Kütahya 1 Şubesi
Şube Yönetim Kurulu

Fatih KÖSE - Şube Başkanı

Kütahya'nın Gediz ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Gediz'de tamamladı.  Konya Selçuk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü’nde de lisans eğitimini tamamladı.

1999 yılında Sakarya'da öğretmenliğe başladı. 

2008-2010 yılları arasında Gediz İlçe Temsilciliği görevinde bulundu.

2010 yılı Kasım’ında yapılan 4. Olağan Genel Kurul’da yedek olarak Kütahya Şube yönetimine seçilen KÖSE, 2013 te yönetim kurulu asil üyeliğine getirildi.

Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanı Kamil UÇAN'ın Kütahya İş-Kur İl Müdürü olarak atanmasını müteakip 31 Mart 2017 tarihinde Şube Yönetim Kurulu Kararı ile Eğitim-Bir-Sen Kütahya 1 Nolu Şube Başkanlığına seçildi.

11 Kasım 2018’de gerçekleştirilen 6. Olağan Genel Kurul’da güven tazeleyen Fatih KÖSE halen Şube Başkanı olarak görevine devam etmektedir. 

Evli ve iki çocuk babasıdır. 

 

Serdar ONUR - Şube Başkan Vekili

1982 Kütahya doğumlu. Öğrenim hayatına Kütahya Gazi Kemal İlkokulunda başladı. Ardından sırasıyla Kütahya’nın Şaphane, Simav ve Gediz ilçelerindeki ilkokullarda eğitimine devam etti. Ortaokul ve lise öğrenimine Gediz Anadolu Lisesinde başlayıp Simav Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lisesinden mezun oldu. Lisans eğitimi için 2000 yılında gittiği Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Türkçe Anabilim Dalı Türkçe Eğitimi Bölümünden 2004 yılında mezun oldu. Lisans dönemlerinde bölgesel yayın yapan özel bir radyoda eğitim ve kültür programları yaptı.Bir süre özel dershanelerde çalıştıktan sonra 2005 yılında İlk görev yeri olan Altıntaş Yeşilyurt İlköğretim Okuluna Türkçe Öğretmeni olarak atandı. O tarihten itibaren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlarda öğretmen, müdür yardımcısı ve okul müdürü olarak görev yaptı. Yüksek Lisansını Dumlupınar Üniversitesi Türkçe Eğitimi bölümünde tamamlayan Serdar ONUR halen Kütahya Fatih Ortaokulu okul müdürlüğü görevini sürdürmekte.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

 

Süleyman MARAŞLI - Şube Başkan yardımcısı (Teşkilatlanma)

Kütahya Merkez İlçesinde 1974 yılında doğdu.İlk ve ortaöğrenimini Kütahya Merkezde tamamladı.Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Önlisans, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Alanında Lisansını tamamladı.

2000 yılında Bilecik Söğüt İlçesinde memuriyete başladı.

2004-2018 ve 2022 yıllarında 2. 6. ve 7. Olağan Genel Kurularda Kütahya Şube yönetimine seçilen Süleyman MARAŞLI Teşkilatlanma Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

   

 

Fazlı KARABULUT - Şube Başkan yardımcısı (Mali işler)

24.12.1984 tarihinde Kütahya’da doğdum. İlkokulu Doğalar Köyü İlkokulunda, ortaokulu Barbaros İlköğretim okulunda tamamladım. Liseyi Kılıçarslan Lisesinde bitirdim. 2009 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Almanca Öğretmenliği bölümünde mezun oldum. 2010 yılında Balıkesir’de vatani görevimi tamamladım. 2011 yılında Yozgat Lisesine Almanca Öğretmeni olarak atandım. 2013 yılından beri sırasıyla Domaniç Anadolu Öğretmen Lisesi, Kılıçarslan Anadolu Lisesi, Yoncalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Fatih Anadolu Lisesinde öğretmen, Müdür Yardımcısı ve Okul Müdürü olarak görevler yaptım. 07.09.2022 tarihinden beri Kütahya Borsa İstanbul Anadolu Lisesinde Okul Müdür olarak görev yapmaktayım. DPÜ Eğitim Yönetimi, Teftişi, Ekonomisi ve Planlaması dalında Tezli Yüksek Lisans yapmaktayım. Aynı zaman Anadolu Üniversitesi Tarih bölümünde ikinci üniversiteyi okumaktayım. Almanca ve İngilizceyi konuşabilmekteyim.

Evli ve iki çocuk babasıyım.

 

 

İbrahim BATAR - Şube Başkan yardımcısı (Basın ve İletişim)

1985 yılında Kütahya’da doğdu. İlkokulu Kütahya Dumlupınar İlkokulunda, Ortaokulu Kütahya İmam Hatip Lisesinde tamamladı. Liseyi ise Kütahya Atatürk Anadolu Teknik Lisesi Elektronik alanında okudu. Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Öğretmenliği bölümünden 2009 yılında mezun oldu.

2011 yılında Bartın’da öğretmenliğe başladı. O tarihten itibaren Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okul ve kurumlarda öğretmen ve müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

2022 yılı ekim ayında yapılan 7.  Olağan Genel Kurul’da Kütahya Şube Yönetimine asil üye olarak seçilen BATAR basın ve iletişimden sorumlu Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

 

İhsan BOZDAĞ - Şube Başkan Yardımcısı (Mevzuat ve Toplu Sözleşme)

1981 yılında Kütahya Domaniç ilçesinde doğdu. İlkokulu  Kütahya Domaniç Hisar İlkokulunda, ortaokulu Kütahya Simav Nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lisesinde, Lise Öğrenimini Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünden 2003 yılında mezun oldu. 2021 yılında Dumlupınar Üniversitesi/Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Teftişi tezsiz yüksek lisans programını tamamlamıştır.

Sırasıyla Bursa İnegöl Yenice 19 Mayıs Ortaokulu, Çorum Sungurlu Tuğlu İlköğretim Okulunda, Kütahya Merkez Evliya Çelebi İlköğretim Okulu, Mehmet Akif İnan Orta Ortaokulunda, Adnan Menderes Ortaokulunda öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Yunus Emre Ortaokulunda Müdürü olarak 13/08/2018 tarihinde görevlendirilmiş olup halen bu görevine devam etmektedir.

Evli ve üç çocuk babasıdır.

 

 

Oğuzhan YILDIZ - Şube Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler)

1980 yılında Kütahya Emet ilçesinde doğdu. İlkokulu  Kütahya Altıntaş İstiklal İlkokulunda, ortaokulu Kütahya Cumhuriyet  Ortaokulunda tamamladı. 1997 yılında Kütahya Endüstri Meslek Lisesi Çini ve Seramik bölümünden mezun oldu. Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden 2002 yılında mezun oldu. Dumlupınar Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü / Sosyal Bilgiler Eğitimi Bölümü tezli yüksek lisansını 2019 yılında tamamladı.2021 yılında Dumlupınar Üniversitesi/Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Eğitim Yönetimi ve Teftişi tezsiz yüksek lisans programını tamamlamıştır. Halen Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

Sırasıyla Tavşanlı Aliköy İlköğretim Okulunda, Muratlı İlköğretim Okulunda, Çukurca Şehit Veli Selçuk İlköğretim Okulunda, Şehit Cuma Dağ İmam Hatip Orta Okulunda öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulunmuştur. Kütahya Halk Eğitimi Merkezi Müdürü olarak 21/07/2020 tarihinde görevlendirilmiş olup halen bu görevine devam etmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.